• Index
  •  » Misje
  •  » [Kuromizu] W oczekiwaniu na... egzekucję?

#1 2012-11-01 09:43:38

Izumi

Administrator

Zarejestrowany: 2012-10-25
Posty: 108
Punktów :   
Wioska: Kirigakure.
Kekkei Genkai: Sharingan [nieprzebudzony].
Natura chakry: Katon.

[Kuromizu] W oczekiwaniu na... egzekucję?

ANBU zgodnie z rozkazami zamknęło Kuromizu w więzieniu, oczywiście pod stałą ochroną. Był odizolowany od innych, w pojedynczej, niewielkiej celi, do której wchodziło się przez masywne drzwi. Nie było tu okien, jedynie słabo paląca się żarówka. Dookoła unosił się zapach stęchlizny, który dochodził prawdopodobnie z wilgotnego prowizorycznego posłania. Obok niego leżała rdzewiejąca już nieco miska i kawałek czerstwego chleba. Jeszcze nie podano dokładnej daty przeprowadzenia kary śmierci, ale wiadome było, że odbędzie się ona w najbliższych paru dniach.


http://s6.ifotos.pl/img/kppng_xxnqwrq.png

Offline

 

#2 2012-11-01 14:37:49

Kuromizu

Chuunin

Zarejestrowany: 2012-10-25
Posty: 41
Punktów :   

Re: [Kuromizu] W oczekiwaniu na... egzekucję?

Kuromizu rozłożył się na podłodze.
- Mam czas. - pomyślał - To dziwne, że takiego kogoś na ja wyciągnęli na odosobnioną sale więzienną. A szkoda.  Z tego co widziałem, nawet we więzieniu była żałoba z powodu tego gościa. Gdybym pojawił się z innymi, byłaby zabawa.
Popatrzył na kajdanki.
- Metalowe. Ciekawe, jak działają... - Kuromizu wcześniej nie testował ich działania, mogłoby to się źle skończyć, kiedy był koło innych. Postanowił to sprawdzić i spróbował zmienić się w wodę.

Offline

 

#3 2012-11-01 19:13:56

Izumi

Administrator

Zarejestrowany: 2012-10-25
Posty: 108
Punktów :   
Wioska: Kirigakure.
Kekkei Genkai: Sharingan [nieprzebudzony].
Natura chakry: Katon.

Re: [Kuromizu] W oczekiwaniu na... egzekucję?

Okazało się że kajdany wchłaniają chakrę, jeśli zostanie ona nagromadzona w danym punkcie ciała: jest to podstawa niemal każdego ninjutsu. Czyniło to więc takową osobę niemal niezdolną do użycia jakiejkolwiek techniki. Było to naprawdę dobre zabezpieczenie. Strażnicy nie musieli się więc tak obawiać, jednak mimo wszystko pełnili wartę, po dwóch na dany odcinek więziennego korytarza. Czasem słychać było ich rozmowy i głośne śmiechy, starali sobie jakoś umilić ten czas, niekiedy nawet wyżywając się i poniżając więźniów.


http://s6.ifotos.pl/img/kppng_xxnqwrq.png

Offline

 

#4 2012-11-01 19:44:19

Kuromizu

Chuunin

Zarejestrowany: 2012-10-25
Posty: 41
Punktów :   

Re: [Kuromizu] W oczekiwaniu na... egzekucję?

- Heh... To nawet niezły bajer. - Kuromizu rozglądnął się dookoła. Myślał, czy czymkolwiek w celi byłby w stanie rozwalić kajdany. Popatrzył też na drzwi.
Nie był umięśniony, raczej przypominał wychudzoną osobę, ale potrafił silnie kopnąć, choć te wielkie drzwi byłyby ciężkie do zniszczenia. A nawet gdyby, raczej nie dałby rady związany i bez mocy żołnierzom.
Pomyślał o zardzewiałej misce.
Myślał szybko. Wiedział, że jakiś sposób na wszystko jest. Obejrzał miskę.
- Ciekawe, czy ściana jest odpowiednio gruba. Na pewno jest, to wygląda na więzienie dla wielkiego kryminalisty.
Jedyne co mu przychodziło na myśl, to z całej siły wybić się z niej w stronę żołnierzy w chwili, gdy tylko otworzą drzwi i wejdą.
Spróbował z miską. Nie wyglądało na to, by cokolwiek osiągnął, lecz spróbował rozciąć nią kajdany.

Offline

 

#5 2012-11-01 20:55:42

Kirito

Genin

Zarejestrowany: 2012-10-25
Posty: 27
Punktów :   
Wioska: Kiri Gakure
Kekkei Genkai: Sharingan
Natura chakry: Raiton

Re: [Kuromizu] W oczekiwaniu na... egzekucję?

-Witaj.- Powiedzial Kirito z usmieszkiem na ustach.
-To po to ze mna walczyles zeby teraz dac sie tak latwo zabic. Zalosne! -Wykrzyczal Kirito.

Offline

 

#6 2012-11-01 21:17:36

Kuromizu

Chuunin

Zarejestrowany: 2012-10-25
Posty: 41
Punktów :   

Re: [Kuromizu] W oczekiwaniu na... egzekucję?

Kuromizu obejrzał się. Kirito stał za drzwiami.
- Heh, widocznie ma swoje kontakty.
Kuromizu odłożył miskę i podszedł do drzwi.
- Ja i walczyć z tobą? Nie, nie, nie. To nie była nasza walka. Wszystko co robiłeś szło na Tsuriakkiego. - zaśmiał się - Pomyśleć, że walczył tylko dlatego, że go zastraszałem... I kto powiedział, że jestem tu na śmierć? Wyjdę za dzień, góra dwa. Zapamiętaj to, że jak tylko będę silniejszy to ta policja, Mizukage i cała ta wiocha... Skończę z nimi. I nic na to nie poradzisz.
Kuromizu rozsiadł się wygodnie.
- Jakbyś był miły... Ponoć w więzieniu żałoba z powodu umarlaka. Powiedz im, gdzie szukać sprawcy. A, i może od ciebie się dowiem, jak on miał wogóle na imie?

Offline

 

#7 2012-11-01 21:23:03

Kirito

Genin

Zarejestrowany: 2012-10-25
Posty: 27
Punktów :   
Wioska: Kiri Gakure
Kekkei Genkai: Sharingan
Natura chakry: Raiton

Re: [Kuromizu] W oczekiwaniu na... egzekucję?

-Nie wiem jak mial na imie, nie interesuje mnie to zbytnio. Za to ty tak. Na prawde sadzisz ze dasz rade pokonac cala wioske. Nie dales rady mi a co dopiero innym.- Zasmial sie Kirito.
-Nie pojmuje cie. Najpierw zabijasz chuunina. Pozniej dajesz sie zlapac. A na koncu twierdzisz ze wyjdziesz na wolnosc. Mozesz mi to wytlumaczyc?

Offline

 

#8 2012-11-01 21:36:31

Kuromizu

Chuunin

Zarejestrowany: 2012-10-25
Posty: 41
Punktów :   

Re: [Kuromizu] W oczekiwaniu na... egzekucję?

- A ty możesz mi wytłumaczyć, czemu im pomagasz, skoro nie podoba ci się ta wiocha? Powtarzam, gdy wzrosnę w siłę, po tym ślad nie zostanie. I na ostatnie ci powiem tyle, rozłożyłbym cię w chwilę, gdyby nie to, że nie chciałem żeby młody zginął koło mojego zwycięstwa. Ale tego, kto jest lepszy dowiesz się dopiero jak wyjdę z więzienia a wierz mi, że do następnego spotkania długa droga. Oczywiście chyba, że nie ucieknę i stracę życie... Ale wolisz zasmarkaną wioskę niż naszą walkę, więc... Hahaha!
Kuromizu położył się i udawał, że zaczyna zasypiać.

Offline

 

#9 2012-11-01 21:41:39

Kirito

Genin

Zarejestrowany: 2012-10-25
Posty: 27
Punktów :   
Wioska: Kiri Gakure
Kekkei Genkai: Sharingan
Natura chakry: Raiton

Re: [Kuromizu] W oczekiwaniu na... egzekucję?

-Kto powiedzial ze wole ta wioske? Nie nawidze jej nawet bardziej niz ty. Ale nie moge z tym nic zrobic. Przynajmniej narazie. A tak wogole gdzie jest ten twoj przyjaciel? - Zaciekawiony zapytal Kirito.
-Chyba byl ciezko ranny prawda? A co do tego ... Wkoncu przegral przez ciebie. Gdyby nie twoja woda to moja elektrycznosc nic mu nie zrobila.

Offline

 

#10 2012-11-01 21:52:50

Kuromizu

Chuunin

Zarejestrowany: 2012-10-25
Posty: 41
Punktów :   

Re: [Kuromizu] W oczekiwaniu na... egzekucję?

Kuromizu spojrzał półokiem na kompana rozmowy.
- To już jego problem. Ja walczyłem na siebie, on miał mi pomagać a wadził. Odstawiłem go do najbliższego szpitala i zostawiłem. Oddałem mu wszystko, bo wiem, że wróci. Przecież to ja więże jego rodziców i jak mi się coś stanie... - przejechał palcem po gardle.
- A co do wioski, wcześniej już zauważyłem, że jej nie znosisz. Ale widze, że musisz ją tolerować. Co za porażka. Hahaha! Tak nisko upadłeś jak Tsuriakki. Robić coś wbrew woli. Ciekawe, gdzie jest reszta moich kompanów, którzy mają przekazać, że ja umarłem i trzeba zabić rodzinę młodego. - rzucił swoją drogą. A ty musisz słuchać innych. To ci nie pomoże. Tsuriakki będzie się starał mnie uratować, po czym zginie, ja zwieje, wszyscy pomyślą, że zginąłem, rodzice Tsuriakkiego też... Taki bynajmniej jest plan. A ty nic nie osiągniesz, bo musisz się kogoś słuchać. Lubie takie historie.

Offline

 

#11 2012-11-01 22:01:39

Kirito

Genin

Zarejestrowany: 2012-10-25
Posty: 27
Punktów :   
Wioska: Kiri Gakure
Kekkei Genkai: Sharingan
Natura chakry: Raiton

Re: [Kuromizu] W oczekiwaniu na... egzekucję?

-Tak samo jak ja twoje. Hahaha. A co gdyby ten twoj Tsuriakki nie byl w stanie ci pomoc? Szczegolnie ze wiem gdzie teraz sie znajduje.- Zasmial sie Kirito chodz tak na prawde nie mial zamiaru nic robic chcial poprostu sprawic takie wrazenie.
-Myslisz na prawde ze dlugo jeszcze to przetrzymam? Wytrzymuje to poki musze. Innymi slowy czekam na dobry moment.

Offline

 

#12 2012-11-01 22:10:02

Kuromizu

Chuunin

Zarejestrowany: 2012-10-25
Posty: 41
Punktów :   

Re: [Kuromizu] W oczekiwaniu na... egzekucję?

- Rób se co chcesz, on przyjdzie. - Kuromizu rozłożył się na łóżku - Jak długo będziesz tolerował innych, tak długo będziesz się marnował. Spójrz na mnie. Hahaha! Czy mi źle? Do zobaczenia na wolności, koniec wizytacji.

Offline

 

#13 2012-11-01 22:17:51

Kirito

Genin

Zarejestrowany: 2012-10-25
Posty: 27
Punktów :   
Wioska: Kiri Gakure
Kekkei Genkai: Sharingan
Natura chakry: Raiton

Re: [Kuromizu] W oczekiwaniu na... egzekucję?

-Mam nadzieje ze nastepnym razem nie uciekniesz. A wlasnie, zapomnialem ci powiedziec. Skoro jest on dla ciebie tylko marionetka to po co go ratowales? Twoje klamstwa nie trzymaja sie kupy.- Zasmial sie Kirito.
-Do zobaczenia w nastepnej bitwie. Bo mam nadzieje ze do niej dojdzie wiec nie daj sie zabic tej wiosce.- Powiedzial Kirito i zaczal sie odalac w strone wyjscia.

NMM

Ostatnio edytowany przez Kirito (2012-11-01 23:10:28)

Offline

 

#14 2012-11-01 22:37:13

Kuromizu

Chuunin

Zarejestrowany: 2012-10-25
Posty: 41
Punktów :   

Re: [Kuromizu] W oczekiwaniu na... egzekucję?

- Bywaj! - powiedział oschle Kuromizu, po czym wrócił do szukania możliwości wyjścia.
Wiedział, że jest tu więziony ktoś, kto mógłby mu pomóc, więc nie podobała mu się perspektywa osamotnionej osoby. Jednak wiedział, że znajdzie sposób na ucieczkę.
Tymczasem, postanowił poćwiczyć wykopy. Zaczął z dałej siły kopać z wyskoku w ścianę odbijając się przy tym wysoko. Miał też nadzieje, że zwróci tym uwagę na siebie.

Offline

 

#15 2012-11-02 07:58:37

Izumi

Administrator

Zarejestrowany: 2012-10-25
Posty: 108
Punktów :   
Wioska: Kirigakure.
Kekkei Genkai: Sharingan [nieprzebudzony].
Natura chakry: Katon.

Re: [Kuromizu] W oczekiwaniu na... egzekucję?

Rzeczywiście, zgodnie ze swoimi zamiarami, zwrócił na siebie uwagę.
-Hej! Co ty tam robisz?! -warknął strażnik, spoglądając przez wizjera w drzwiach. -Masz się uspokoić, albo oberwiesz.


http://s6.ifotos.pl/img/kppng_xxnqwrq.png

Offline

 
  • Index
  •  » Misje
  •  » [Kuromizu] W oczekiwaniu na... egzekucję?
© Wszelkie prawa zastrzeżone. Zakaz kopiowania grafik i treści!
Legenda: Nowe posty Wątek przyklejony Wątek zamknięty

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mksbiskupice.pun.pl www.ticlass.pun.pl www.deaf-co.pun.pl www.newunion.pun.pl www.grupa-niepokonanych.pun.pl